Masaże Relaksacyjne Gdynia

Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Zabieg ten działa pobudzająco na układ krążenia, niweluje napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, poprawia odżywienie i dotlenienie skóry.
Oprócz wpływu na ciało po masażu zauważysz również poprawę swojego samopoczucia. Daj się przenieść w orientalny rejs w najbardziej egzotyczne zakątki świata.

Wybierz jeden z wariantów:
- masaż świecą
- masaż aromaterapeutyczny (kwiat manuka z kiwi)
- złoto maroka (argan z drobinkami złota)
+ do każdego masażu istnieje opcja dobrania peelingu całego ciała

Masaże relaksacyjne

Nasze masaże relaksacyjne to terapie głęboko kojące, które koncentrują się na łagodzeniu napięcia mięśniowego i indukowaniu stanu głębokiej relaksacji. Wykorzystujemy w nich różnorodne techniki masażu, które efektywnie zwiększają krążenie krwi, poprawiają elastyczność mięśni i umożliwiają głębokie odprężenie umysłu.

Nasza oferta masaży relaksacyjnych jest precyzyjnie dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Każdy masaż jest wykonywany przez doświadczonych terapeutów z naszej kliniki, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w różnych technikach masażu, gwarantując najbardziej relaksujące i korzystne doświadczenie.

Nasze masaże relaksacyjne pomagają łagodzić stres i napięcie, poprawiają nastrój i ogólny stan zdrowia. Te terapie są idealne dla osób, które szukają naturalnych metod radzenia sobie ze stresem, a także dla tych, którzy chcą po prostu spędzić chwilę na odprężenie i regenerację.

Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty i pozwól sobie na głęboki relaks i odprężenie, jakie przynosi masaż relaksacyjny. Przygotowaliśmy różnorodne pakiety, które możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb i harmonogramu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby zarezerwować termin na swój pierwszy zabieg!

 

Masaże relaksacyjne świecą

Relaksacyjny masaż świecą to niepowtarzalna terapia, która łączy zalety aromaterapii i terapii ciepłem, zapewniając jednocześnie intensywny stan relaksacji. Z przyjemnością prezentujemy ten wyjątkowo odprężający i kojący zabieg w ofercie naszej kliniki.

W trakcie masażu relaksacyjnego świecą, nasi specjaliści stosują specjalnie przygotowane świecę do masażu, która jest podgrzewana do temperatury umożliwiającej uwolnienie naturalnych olejków zawartych w środku. Olejki te, delikatnie wmasowywane w skórę, zapewniają intensywne nawilżenie, a jednocześnie urzekają zmysły swoim aromatem.

Masaż ten nie tylko pomaga w redukcji napięcia mięśniowego i wspomaga osiągnięcie głębokiego stanu relaksacji, ale także zwiększa krążenie krwi i limfy, co przyczynia się do detoksykacji organizmu. Zapachowe olejki zawarte w świecy dodatkowo działają na wyciszenie umysłu, wprowadzając dodatkowy element odprężenia podczas zabiegu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty masażu relaksacyjnego wykorzystującego technikę świec. Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie, które zregeneruje Twoje ciało, uspokoi umysł i odpręży zmysły. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz chwili relaksu po intensywnym dniu, czy planujesz wyjątkowy moment luksusu dla siebie, nasz masaż relaksacyjny świecą z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub umówić wizytę na zabieg.

 

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny to specjalistyczna forma terapii, która łączy w sobie zalety tradycyjnego masażu z terapeutycznym działaniem naturalnych olejków eterycznych. To idealna propozycja dla osób pragnących osiągnąć głęboki stan relaksacji oraz odprężyć ciało i umysł.

Podczas sesji masażu aromaterapeutycznego, nasz doświadczony terapeuta wykorzystuje specjalnie dobraną mieszankę olejków eterycznych. Te naturalne olejki, delikatnie wmasowywane w skórę, posiadają unikalne właściwości i są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, pomagając w walce z problemami takimi jak stres, bezsenność, bóle mięśni czy problemy skórne.

Aromaterapia nie tylko skutecznie łagodzi napięcia mięśniowe, ale również oddziałuje na zmysły, pomagając umysłowi osiągnąć stan głębokiego spokoju i relaksacji. Zapachy olejków eterycznych wpływają na układ limbiczny w mózgu, który kontroluje emocje i pamięć, co przyczynia się do poprawy samopoczucia.

Masaż aromaterapeutyczny w naszej klinice to nie tylko doskonały sposób na relaks, ale również wsparcie dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Image
Image
ul. Legionów 153
81-378 Gdynia
tel. 790 790 027
email: recepcja@beleza-sopot.pl

pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze zabiegowej biotec italia

Image
Image
ZAPRASZAMY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
10:00 - 20:00 ​​

SOBOTA:
10:00 - 15:00 ​​