Radiofrekwencja mikroigłowa Gdynia

Przy użyciu urządzenia coaxmed można wykonać szeroki zakres zabiegów, począwszy od liftingu bezinwazyjnego jak i inwazyjnego z użyciem głowicy mikroigłowej po poprawę gęstości i kolorytu skóry. Świetnie sprawdza się również  przy usuwaniu blizn po trądzikowych, rozstępów czy redukcji nadpotliwości. Nakładka z vacuum sprawia, że zabieg jest znacznie przyjemniejszy. Pierwsze efekty widoczne są już po zabiegu. W zależności od zaawansowania problemu i oczekiwanych przez Ciebie efektów nasz zespół pomoże dobrać odpowiedni plan zabiegowy.

Dostępne zabiegi: 
- RF MONOPOLARNA (TERMOLIFTING)
- RF MIKROIGŁOWA + VACUUM
- RF BIPOLARNA + VACUUM

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, który łączy w sobie technikę mikronakłuwania skóry z działaniem radiofrekwencji. Jest to skuteczna metoda walki z różnego rodzaju problemami skórnymi, takimi jak blizny, rozstępy, utrata jędrności czy zmarszczki.

Co to jest radiofrekwencja mikroigłowa?


Radiofrekwencja mikroigłowa to technika, która wykorzystuje ciepło generowane przez fale radiowe do stymulacji produkcji kolagenu w skórze, poprawiając jej teksturę i jędrność. Jednocześnie, mikronakłucia skóry przyspieszają proces regeneracji i pomagają w redukcji blizn, rozstępów czy zmarszczek.

Na czym polega zabieg?


Podczas zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, na skórę nakłada się specjalne urządzenie wyposażone w zestaw mikroigieł. Gdy igły penetrują skórę, emitują one fale radiowe, które docierają do głębokich warstw skóry, generując ciepło. Ten proces powoduje kontrakcję kolagenu w skórze, co prowadzi do natychmiastowego napięcia skóry i stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest bezpieczna i skuteczna. Chociaż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta, efekty są widoczne już po kilku dniach i utrzymują się długoterminowo. Ze względu na swoją wszechstronność, zabieg może być stosowany na różnych obszarach ciała, w tym na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu czy udach.

Rf mikroigłowa - efekty zabiegu

Zabieg RF mikroigłowej jest innowacyjnym podejściem do poprawy kondycji skóry, a jego efekty mogą być naprawdę imponujące. Poniżej prezentujemy kilka kluczowych rezultatów, które można osiągnąć za pomocą tej techniki:

  • Redukcja zmarszczek i linii mimicznych: RF mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, co przyczynia się do redukcji zmarszczek i linii mimicznych, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.
  • Poprawa tekstury skóry: Zabieg pomaga w redukcji rozstępów, blizn potrądzikowych czy blizn pooperacyjnych, poprawiając teksturę skóry i jej ogólny wygląd.
  • Ujędrnienie skóry: RF mikroigłowa pomaga w ujędrnieniu skóry, zwłaszcza na obszarach takich jak brzuch, ramiona czy uda, gdzie skóra często traci swoją elastyczność.
  • Redukcja porów: Zabieg pomaga również w redukcji widoczności porów, poprawiając gładkość i jasność skóry.

Warto jednak pamiętać, że efekty RF mikroigłowej zależą od indywidualnych cech skóry, a optymalne rezultaty często wymagają serii zabiegów. Ważne jest również utrzymanie zdrowego stylu życia i odpowiedniej pielęgnacji skóry, aby cieszyć się długotrwałymi efektami.

Radiofrekwencja mikroigłowa - rekonwalescencja


Rekonwalescencja po zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej jest zazwyczaj krótka i bezbolesna. Chociaż skóra może być zaczerwieniona i nieco opuchnięta zaraz po zabiegu, takie objawy zazwyczaj ustępują w ciągu kilku godzin do kilku dni. Niektóre osoby mogą również doświadczyć niewielkiego dyskomfortu w miejscu leczenia, ale jest to zwykle krótkotrwałe.

Ważne jest, aby unikać bezpośredniego kontaktu ze słońcem i stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym, aby chronić skórę podczas jej regeneracji. Powinno się także unikać gorących kąpieli, sauny czy intensywnego wysiłku fizycznego przez kilka dni po zabiegu.

Mimo że efekty zabiegu są często widoczne już po kilku dniach, pełna regeneracja skóry i widoczność ostatecznych rezultatów może zająć kilka tygodni. Jest to związane z tym, że stymulacja produkcji kolagenu i elastyny - kluczowych elementów skuteczności rf mikroigłowej - to proces czasochłonny. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, zazwyczaj zaleca się serię zabiegów.

Pamiętaj jednak, że każdy organizm jest inny i reaguje na zabiegi w indywidualny sposób. Wszystkie pytania dotyczące rekonwalescencji powinny być omówione z lekarzem lub specjalistą medycyny estetycznej.
Image
Image
ul. Legionów 153
81-378 Gdynia
tel. 790 790 027
email: recepcja@beleza-sopot.pl

pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze zabiegowej biotec italia

Image
Image
ZAPRASZAMY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
10:00 - 20:00 ​​

SOBOTA:
10:00 - 15:00 ​​