MEDYCYNA ESTETYCZNA

1.1 STYMULATORY TKANKOWE:
Stymulatory tkankowe zapewniają silną regenerację, pobudzają skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dodają świeżość i promienność zmęczonej skórze. Po wykonaniu serii zabiegów skóra staje się jędrniejsze, bardziej sprężysta, a zmarszczki widocznie się spłycają.

 1.2 WYPEŁNIACZE:
Wypełnianie zmarszczek preparatami z kwasem hialuronowym to niechirurgiczna metoda odmłodzenia skóry twarzy. Dzięki temu zabiegowi można skorygować takie niedoskonałości, jak bruzdy nosowo-wargowe, opadnięte kąciki ust lub zmarszczki różnej głębokości.
Za pomocą kwasu hialuronowego możemy również nadać ustom wymarzony kształt i objętość.

1.3 MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZY I OKOLICY OKA
Mezoterapia igłowa to idealny zabieg dla suchej, zmęczonej skóry o ziemistym kolorze, z przebarwieniami lub zmianami potrądzikowymi. W zabiegu wykorzystuje się rożnego rodzaju koktajle witaminowe z minerałami, nieusieciowanym kwasem hialuronowym oraz śladowymi pierwiastkami.

Mezoterapia okolicy oka to bardzo skuteczny i zarazem bezpieczny zabieg poprawiający kondycję skóry wokół oczy. Polega na wstrzyknięciu w skórę określonych substancji, które są dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.

Image
Image
ul. Legionów 153
81-378 Gdynia
tel. 790 790 027
email: recepcja@beleza-sopot.pl

pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze zabiegowej biotec italia

Image
Image
ZAPRASZAMY
PONIEDZIAŁEK-SOBOTA:
10:00 - 20:00 ​​