Kosmetyka biała Gdynia

Zabiegi z wykorzystaniem aparatury hi-tech w połączeniu z białą kosmetyką tworzą naprawdę zgrany duet!
Dobrze oczyszczona twarz, do tego wyregulowane i opracowane henną brwi, a także rozświetlona cera będą Twoją wizytówką.

Kosmetyka biała

"Biała kosmetyka", znaną również jako "kosmetyka czysta" lub "clean beauty", to termin, który odnosi się do filozofii i praktyki korzystania z produktów do pielęgnacji skóry i ciała, które są wolne od składników potencjalnie szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Obejmuje to produkty, które nie zawierają konkretnych rodzajów chemikaliów, takich jak parabeny, ftalany, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), sztuczne barwniki, syntetyczne zapachy, a także substancje potencjalnie szkodliwe dla środowiska, takie jak mikroplastiki.

Kosmetyka biała podkreśla także etyczną produkcję i zrównoważone praktyki, takie jak użycie opakowań, które są łatwo biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, oraz unikanie testowania na zwierzętach.

W praktyce, "kosmetyka biała" polega na stosowaniu produktów, które są starannie wybrane ze względu na ich składniki i metody produkcji. Często obejmuje to także poszukiwanie produktów, które są organiczne, wegańskie lub naturalne, chociaż terminy te mogą się różnić w zależności od norm i standardów w danym kraju.

Stosowanie "białej kosmetyki" ma na celu nie tylko ochronę skóry, ale także ogólne zdrowie środowiska. W efekcie może to prowadzić do zdrowszej, bardziej zrównoważonej i bardziej świadomej pielęgnacji skóry i ciała.

 

Image
Image
ul. Legionów 153
81-378 Gdynia
tel. 790 790 027
email: recepcja@beleza-sopot.pl

pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze zabiegowej biotec italia

Image
Image
ZAPRASZAMY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
10:00 - 20:00 ​​

SOBOTA:
10:00 - 15:00 ​​