Sonotermolipoliza Gdynia


To zabieg łączący ultradźwięki o niskiej częstotliwości z falą radiową monopolarną o szerokim spektrum częstotliwości. Ultradźwięki i wywołane przez nie mikrodrgania zwalczają komórki tłuszczowe. Fala radiowa równomiernie nagrzewa głębokie struktury skóry, stymulując je do produkcji kolagenu. Dzięki temu zabiegowi skutecznie i w krótkim czasie zmniejszymy tkankę tłuszczową i wyeliminujemy cellulit czego efektem będzie wymodelowana sylwetka. Zabieg sonotermolipolizy dedykowany jest dla osób z problemem luźnej i zwiotczałej skóry oraz posiadających cellulit. Efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu.

Ilość powtórzeń zabiegowych uzależniona jest od indywidualnych problemów pacjenta i ustalana po konsultacji z kosmetologiem.

Sonotermolipoliza

Sonotermolipoliza to zabieg medycyny estetycznej, który łączy działanie ultradźwięków i ciepła, aby efektywnie rozkładać komórki tłuszczowe.

Co to jest sonotermolipoliza?

Sonotermolipoliza jest techniką, która pozwala na redukcję lokalnych nagromadzeń tłuszczu i cellulitu. Dzięki połączeniu ultradźwięków i ciepła, metoda ta skupia się na rozkładzie i eliminacji komórek tłuszczowych, poprawiając jednocześnie elastyczność i jędrność skóry.

Na czym polega zabieg?

Zabieg sonotermolipolizy polega na zastosowaniu na skórę specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki. Działa ono na komórki tłuszczowe, powodując ich rozpad i uwolnienie tłuszczu. Następnie, ciepło wytworzone przez urządzenie wspomaga metabolizm i eliminację uwolnionego tłuszczu przez organizm. Dodatkowo, ciepło działa na skórę, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy jej jędrności i elastyczności.

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, co oznacza, że nie wymaga anestezji ani czasu na rekonwalescencję. Sonotermolipoliza jest skuteczna w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu i poprawie kondycji skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zazwyczaj zalecana jest seria zabiegów.

Jednak, podobnie jak inne zabiegi medycyny estetycznej, sonotermolipoliza nie zastępuje zdrowego stylu życia, w tym odpowiedniej diety i regularnej aktywności fizycznej, ale stanowi jego doskonałe uzupełnienie.

Redukcja cellulitu a sonotermolipoliza

Redukcja cellulitu to proces zmniejszania widoczności nierówności skóry, znanych powszechnie jako "skórka pomarańczowa". Cellulit jest często wynikiem nagromadzenia tłuszczu pod skórą, który pcha się przez tkankę łączną, tworząc charakterystyczne pofałdowania i nierówności na powierzchni skóry. Cellulit jest zjawiskiem naturalnym i dotyka większości kobiet, niezależnie od ich masy ciała.

Sonotermolipoliza to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który skutecznie pomaga w redukcji cellulitu. Technika ta łączy działanie ultradźwięków i ciepła, które skupiają się na rozkładzie i eliminacji komórek tłuszczowych. Ultradźwięki powodują rozpad komórek tłuszczowych, a ciepło generowane przez urządzenie wspomaga metabolizm i eliminację uwolnionego tłuszczu przez organizm.

Dodatkowo, ciepło działa na skórę, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy jej jędrności i elastyczności. Tym samym, sonotermolipoliza nie tylko pomaga w redukcji cellulitu, ale również poprawia kondycję skóry, czyniąc ją bardziej gładką i elastyczną. Zazwyczaj, dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zalecana jest seria zabiegów.

Sonotermolipoliza przed i po

Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha

Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha to proces, który ma na celu zmniejszenie lokalnych nagromadzeń tłuszczu w tym obszarze ciała. Jest to częsty cel dla wielu osób, które mimo aktywności fizycznej i zdrowej diety, mają trudności z pozbyciem się uporczywych złogów tłuszczu z tej konkretnej okolicy.

Sonotermolipoliza to jedna z technik medycyny estetycznej, która jest szczególnie skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha. Podczas zabiegu, urządzenie emitujące ultradźwięki jest stosowane na skórę, co powoduje rozpad komórek tłuszczowych. Następnie, ciepło wytworzone przez urządzenie wspomaga metabolizm i eliminację uwolnionego tłuszczu przez organizm.

Dodatkowo, ciepło wytworzone podczas zabiegu stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co poprawia elastyczność i jędrność skóry na brzuchu. W efekcie, sonotermolipoliza nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również pomaga w modelowaniu sylwetki i poprawie ogólnej kondycji skóry.

Jednakże, dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów. Ważne jest również pamiętanie, że sonotermolipoliza jest tylko uzupełnieniem zdrowego stylu życia, a nie zamiennikiem dla odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

Image
Image
ul. Legionów 153
81-378 Gdynia
tel. 790 790 027
email: recepcja@beleza-sopot.pl

pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze zabiegowej biotec italia

Image
Image
ZAPRASZAMY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
10:00 - 20:00 ​​

SOBOTA:
10:00 - 15:00 ​​ ​​